Get Adobe Flash player
Home Usługi Serwis elektroenergetyczny

Serwis elektroenergetyczny

Naprawiamy i serwisujemy urządzenia wszystkich generacji pracujących dzisiaj w systemach elektroenergetycznych zakładów przemysłowych i budownictwie.

 dsc 0431m   dsc 8514m

 

Oferujemy profesjonalny serwis systemu elektroenergetycznego w zakładach przemysłowych oraz kluczowych jego elementów, tj. m.in.: transformatorów, sieci kablowych, rozdzielnic SN i nn, wyłączników, zabezpieczeń elektroenergetycznych SN, energoelektroniki, złożonych systemów zasilania napięciem gwarantowanym, instalacji prądu stałego, nadrzędnych systemów nadzoru i monitoringu.

Oferujemy remonty silników rozmaitych typów, producentów i mocy. Nasze statystyki wskazują na ogromne doświadczenie warsztatu remontów silników elektrycznych. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat zajmowaliśmy się ponad 20 tysiącami silników większości spotykanych typów i producentów. Wszystkie podlegały przeglądom, remontom i naprawom wykonywanym przez specjalistów naszego warsztatu.

Rozmaitość typów i producentów dotyczy także wszystkich innych urządzeń systemu elektroenergetycznego. Serwisujemy wyłączniki SN od wycofanych z produkcji (lecz wciąż pracujących) typu WMSWP po najnowsze próżniowe typu VD4, HVX, Evolis, na niskim napięciu od APU do Masterpact'ów; kable od najstarszych typu HAKFtA po nowoczesne XRUHKXS(Pb).

 


con tel Informacje techniczne:

- Obwody pierwotne: +48 24 365 83 10, 11, 12, 13

- Obwody wtórne: +48 24 365 83 20, 21, 22