Get Adobe Flash player
Home Aktualności

ENERGETAB 2015 - fotorelacja

 

 

TARGI ENERGETAB 2014

W dniach 16-18 września 2014 r. po raz kolejny nasza firma zaprezentowała się na największych w Polsce targach energetycznych - ENERGETAB 2014. Nasze stoisko jak zwykle cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających, za co serdecznie wszystkim dziękujemy i zapraszamy do dalszej owocnej współpracy.

img 2245

Więcej…

TARGI ENERGETICS 2013

Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas targów ENERGETICS 2013. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę i życzymy wielu sukcesów.

I Sympozjum z cyklu "SYSTEMY i URZĄDZENIA ELEKTROENERGETYCZNE W GÓRNICTWIE"

IstebnaW dniach 9-10 maja nasza firma wspólnie z firmą SEVITEL EM, zorganizowała w Istebnej sympozjum kierowane do branży górniczej, podczas którego przedstawione zostały m.in. nasze najnowsze rozwiązania produkcyjne w zakresie rozdzielnic SN dedykowanych dla górnictwa oraz zaprezentowane zostały możliwości naszej firmy w zakresie realizacji usług dla górnictwa - na wybranych projektach.

W sympozjum licznie wzięli udział przedstawiciele zakładów górniczych, projektanci oraz reprezentanci firm związanych z przemysłem górniczym.

Gościem specjalnym był Pan Henryk Jagiełło - Główny Specjalista Działu Elektromaszynowego z Wyższego Urzędu Górniczego, który przedstawił stan bezpieczeństwa przy urządzeniach elektroenergetycznych.

 

 img 5555 img 5560 img 5563 img 5562

Podczas Sympozjum zaprezentowały też swoją ofertę firmy: ELMA ENERGIA, EPLAN S.C., ROOTTEL, MITSUBISHI ELECTRIC oraz ALSTOM Grid.

CSR Challenge – stwórz odpowiedzialny biznes

plakat csr challenge mFirma REVICO SA jest sponsorem konkursu pt.: "CSR Challenge – stwórz odpowiedzialny biznes" - organizowanego przez Ambasadorów CSR Ligi Odpowiedzialnego Biznesu we współpracy z lokalnym komitetem AIESEC Polska w Łodzi, Studenckim Kołem Naukowym SKN EkoBiznes oraz łódzkim oddziałem Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.

Jest to konkurs ogólnopolski, który ma na celu wyłonienie oraz wdrożenie w życie najlepszego pomysłu na biznes odpowiedzialny społecznie. Konkurs trwa od 22 kwietnia do 5 czerwca 2013 oraz składa się z dwóch etapów.

Więcej…

Więcej artykułów…