Get Adobe Flash player
Home Aktualności

Nowy katalog wyrobów

katalogJest już dostępna nowa wersja katalogu oferowanych przez naszą firmę wyrobów, w którym znajdą Państwo podstawowe informacje nt. produkowanych przez naszą firmę rozdzielnic SN i nn, stacji transformatorowych, złącz kablowych SN i nn oraz innych naszych urządzeń.

Aby przejść bezpośrednio do strony pobierania kliknij link: pobierz

Elektro.Info

  b 1-2.elektro-info-1-2Ukazało się pierwsze wydanie tegorocznego "Elektro.Info", w którym są m.in. zebrane w formie tabelarycznego zestawienia podstawowe parametry rozdzielnic nn dostępnych na naszym rynku. W zestawieniu tym są też wybrane rozdzielnice naszej produkcji. Zapraszamy do lektury.

Poniżej link do strony wydawnictwa:

http://www.elektro.info.pl/wydania/id65,1-2-styczen-luty

 


Wiadomości Elektrotechniczne

wiadomości elektrotechniczneZapraszamy do lektury najnowszego wydania "Wiadomości Elektrotechnicznych",
w którym znajduje się nasza reklama oraz informacje nt. ostatnich zmian, jakie miały miejsce w naszej firmie.

Poniżej link do strony wydawnictwa:

http://sigma-not.pl/zeszyt-3584-wiadomosci-elektrotechniczne-2013-2.html

 


ENERGETAB 2012

W dniach 11 - 14 września nasza firma uczestniczyła w największych w kraju targach branży energetycznej - ENERGETAB 2012.

Była to jubileuszowa - 25 edycja tych targów, która zgromadziła 713 wystawców. Podczas tegorocznej edycji zaprezentowaliśmy m.in. stację transformatorową w obudowie betonowej typu STLmb-3 (z 3 ścianami oddzielenia ppoż.), rozdzielnicę średniego napięcia typu RS-17 (o podwyższonych parametrach technicznych) oraz produkowane przez nas na licencji Schneider Electric rozdzielnice SN i nn (odpowiednio: SM6 i OKKEN).

Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko.

Fotorelacja