Get Adobe Flash player
Home Oddział Elektromontaż Wrocław

Rozdzielnice SN / Wrocław

  ROZDZIELNICE TYPU RS-17 i RS-24

 

Rozdzielnice przedziałowe przeznaczone do przyjęcia i rozdziału energii elektrycznej trójfazowego prądu przemiennego o częstotliwości 50 Hz, przy znamionowym napięciu roboczym do odpowiednio: 17 kV i 24 kV, w sieciach rozdzielczych energetyki przemysłowej i zawodowej.

rs-17 i 24 800

Więcej…

  ROZDZIELNICE TYPU RS-12

 

Rozdzielnice przedziałowe przeznaczone do przyjęcia i rozdziału energii elektrycznej trójfazowego prądu przemiennego o częstotliwości 50 Hz, przy znamionowym napięciu roboczym do 12 kV, w sieciach rozdzielczych energetyki przemysłowej i zawodowej.

rs-12

Więcej…

ROZDZIELNICE TYPU RS-12m

 

Rozdzielnice przeznaczone do przyjęcia i rozdziału energii elektrycznej trójfazowego prądu przemiennego o częstotliwości 50 Hz, przy znamionowym napięciu roboczym do 12 kV, w sieciach rozdzielczych energetyki przemysłowej i zawodowej.

rs-12m

Więcej…

ROZDZIELNICE TYPU RDGm-12

 

Rozdzielnice przeznaczone do przyjęcia i rozdziału energii elektrycznej trójfazowego prądu przemiennego o częstotliwości 50 Hz, przy znamionowym napięciu roboczym do 12 kV. Posiadają stopień ochrony IP-54 i nadają się do stosowania w szczególnie trudnych warunkach pracy.

RDGm-12

Więcej…

ROZDZIELNICE TYPU RSU

 

Rozdzielnice typu RSU są przeznaczone do przyjęcia i rozdziału energii elektrycznej trójfazowego prądu przemiennego o częstotliwości 50Hz, przy znamionowym napięciu do 24kV w sieciach rozdzielczych energetyki przemysłowej i zawodowej.

RSU

Więcej…