Get Adobe Flash player
Home Zakład w Płocku

Rozdzielnice niskiego napięcia produkowane przez zakład w Płocku

  ROZDZIELNICE TYPU xEnergy

 

Rozdzielnice systemu xEnergy służą do rozdziału energii elektrycznej oraz sterowania i zabezpieczania urządzeń elektrycznych przed skutkami zwarć i przeciążeń. Wykorzystywane są zarówno w energetyce, jak też budownictwie i przemyśle. Produkowane są w technologii modularnej, w technice stacjonarnej i wysuwnej, w wykonaniu przyściennym i wolnostojącym.

 

xenergy

Więcej…

  ROZDZIELNICE TYPU QuiXtra 630

QuiXtra 630 została zaprojektowana jako szereg obudów systemowych. Jest kompletnym rozwiązaniem w zakresie niskonapięciowych rozdzielnic dystrybucyjnych do 630 A stosowanych w budownictwie komercyjnym i przemysłowym.

 

quixtra630

Więcej…

  ROZDZIELNICE TYPU QuiXtra 4000

 

QuiXtra 4000 została zaprojektowana jako typoszereg obudów systemowych oraz jako rozszerzenie linii QuiXtra 630. Stanowi kompletne rozwiązanie dla niskonapięciowych rozdzielnic do 4000 A, stosowanych w przemyśle i handlu.

quixtra

Więcej…

  ROZDZIELNICE TYPU SEN Plus

 

Rozdzielnica SEN Plus charakteryzuje się dużą elastycznością, dostępnością i niezawodnością. Przyjęte rozwiązania sprawiają, że system SEN Plus dedykowany jest dla szerokiego rynku odbiorców i dla każdej z możliwych aplikacji.

SEN Plus1

Więcej…

ROZDZIELNICE TYPU OKKEN

 

Okken - jest to rozdzielnica niskiego napięcia o modułowej budowie, przeznaczona do dystrybucji energii oraz zasilania i sterowania silników elektrycznych. Zaprojektowana przede wszystkim dla zakładów przemysłowych, obiektów infrastrukturalnych i innych budowli funkcjonalnych, gdzie niezawodność i bezpieczeństwo stawiane są na pierwszym miejscu.

Okken

Więcej…