Get Adobe Flash player
Home Produkcja Stacje transformatorowe

Stacje transformatorowe

STLmb-7
 

 

STACJA DWUTRANSFORMATOROWA TYPU STLmb-7

 

Stacja transformatorowa lubelska małogabarytowa typu STLmb-7 przeznaczona jest do zasilania odbiorców z sieci 15÷20 kV w wykonaniu kablowym o układzie pierścieniowym lub promieniowym. Przystosowana jest do obsługi rozdzielnic SN i nn ze wspólnego korytarza wewnątrz stacji.

Stacja STLmb-7

Więcej…

STLmb-8
 

 

STACJA DWUTRANSFORMATOROWA TYPU STLmb-8

 

Stacja STLmb-8 przeznaczona jest do zasilania większej liczby odbiorców komunalnych z sieci 15÷20 kV w wykonaniu kablowym o układzie pierścieniowym lub promieniowym. Przystosowana jest do obsługi rozdzielnic SN i nn ze wspólnego korytarza wewnątrz stacji.

STLmb-8

Więcej…

STLm-2

 

STACJA TRANSFORMATOROWA TYPU STLm-2

 

Stacja transformatorowa prefabrykowana małogabarytowa 15÷20/0,4 kV z transformatorem o mocy do 630 kVA, przystosowana do obsługi z zewnątrz.

Przeznaczona jest do zasilania pierścieniowego odbiorców z sieci kablowej 15 kV lub 20 kV.

stlm2

 

 

Więcej…

STLm-1
STACJA TRANSFORMATOROWA TYPU STLm-1

 

Stacja transformatorowa prefabrykowana małogabarytowa 15÷20/0,4 kV z transformatorem o mocy do 630 kVA, przystosowana do obsługi z zewnątrz.

Przeznaczona jest do zasilania pierścieniowego odbiorców z sieci kablowej 15 kV lub 20 kV.

Stacja transformatorowa w obudowie metalowej typu STLm-1

Więcej…

SMTC Compact
STACJA TRANSFORMATOROWA TYPU STMC "COMPACT"

 

Stacja "Compact" jest miejską stacją do zasilania budynków mieszkalnych i towarzyszących miejskiego budownictwa osiedlowego. Może również zasilać budynki użyteczności publicznej, małe obiekty przemysłowe, a także place budowy.

trafo-compact-z1

Więcej…

SKk
STACJA TRANSFORMATOROWA TYPU SKk
Przemieszczalna kontenerowa stacja transformatorowo-rozdzielcza o mocy 630 kVA i napięciu 6/0,5 kV przeznaczona jest głównie dla kopalń odkrywkowych (np. kopalnie węgla brunatnego). Stacja przystosowana jest do zasilania odbiorników o napięciu 500 V w sieci z izolowanym punktem zerowym i kontrolą stanu izolacji (np. odwodnienie kopalni).

trafo-skk-z1

Więcej…