Energetyka to nasza specjalość

Oferta pracy

Stanowisko - Inżynier branży mechanicznej

Zakres obowiązków

- wykonywanie rysunków technicznych dla potrzeb prefabrykacji rozdzielnic nn i sn

- tworzenie katalogu nowo wykonywanych rysunków technicznych (rysunki wykonywane również z pomiarów z „natury”)

- kontrola terminowości wykonania prac.

nadzór nad montażem konstrukcji rozdzielnic,

Wymagania

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie elektroenergetycznej,
  • szkolenia,
  • pakiet świadczeń socjalnych i medycznych,
  • możliwość wdrażania własnych rozwiązań w elektroenergetyce,
  • możliwości osobistego rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy,
  • kontakt z najnowszymi technologiami w elektroenergetyce.

Dodatkowe informacje

  • Lokalizacja: Mirosław
  • Umowa o pracę
  • Stanowisko specjalista (mid / regular)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pełny etat
  • Praca stacjonarna
  • Wysłanie zgłoszenia

    Aby wysłać zgłoszenie na dane stanowisko prosimy zakceptować warunki przetwarzania danych osobowych znajujące sie na podanej stronie: Link

    Prosimy o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego pod podany adres e-mail:

    rekrutacja2@revico.pl

    Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez REVICO S.A., zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).” Informujemy, że dane osobowe kandydatów do pracy w REVICO S.A. z siedzibą w Mirosławiu, ul. Długa 3, 09-472 Słupno uzyskane w procesie rekrutacji lub przesłane poza tym procesem, będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania oraz złożenia oświadczenia o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    Aplikacje kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

    Nadesłane dokumenty nie będą zwracane. REVICO S.A. zastrzega sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.