Serwis elektroenergetyczny

Zobacz filtry Zamknij filtry

Naprawiamy i serwisujemy urządzenia wszystkich generacji pracujących dzisiaj w systemach elektroenergetycznych zakładów przemysłowych i budownictwie.

Oferujemy profesjonalny serwis systemu elektroenergetycznego w zakładach przemysłowych oraz kluczowych jego elementów, tj.: transformatory, sieci kablowe, rozdzielnice SN i nN, wyłączniki, zabezpieczenia elektroenergetyczne SN, energoelektronika, złożone systemy zasilania napięciem gwarantowanym, instalacje prądu stałego, nadrzędne systemy nadzoru i monitoringu.
Oferujemy remonty silników rozmaitych typów, producentów i mocy. Nasze statystyki wskazują na ogromne doświadczenie warsztatu remontów silników elektrycznych. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat zajmowaliśmy się ponad 20 tysiącami silników większości spotykanych typów i producentów. Wszystkie podlegały przeglądom, remontom i naprawom wykonywanym przez specjalistów naszego warsztatu.
Rozmaitość typów i producentów dotyczy także wszystkich innych urządzeń systemu elektroenergetycznego. Serwisujemy wyłączniki SN od wycofanych z produkcji (lecz wciąż pracujących) typu WMSWP po najnowsze próżniowe typu VD4, HVX, Evolis, na niskim napięciu od APU do Masterpact’ów; kable od najstarszych typu HAKFtA po nowoczesne XRUHKXS(Pb).

Wyczyść filtry